jak oglądać filmy online

Amonit cały film

amonit zalukaj

W XIX-wiecznej Anglii poszukiwaczka skamieniałości Mary Anning (Kate Winslet) pracuje samotnie na południowym wybrzeżu wyspy w poszukiwaniu pospolitych skamieniałości, które można by sprzedać turystom i wesprzeć finansowo siebie i jej chorą matkę. Kiedy więc bogaty gość powierza Marii opiekę nad swoją rekonwalescentą żoną, ona nie zastanawia się dwa razy i przyjmuje ofertę.

Na początku dochodzi do silnej konfrontacji między bardzo przeciwnymi osobowościami Mary i Charlotte (Saoirse Ronan). Ale po pewnym czasie klasa społeczna i jej przekonania przestają być przeszkodą. W ten sposób obie kobiety zaczynają angażować się w emocjonalną i uczuciową więź, która ostatecznie ujawni prawdziwą naturę ich związku.

jak oglądać filmy online

Amonit zalukaj

Film wyreżyserowany przez Francisa Lee inspirowany jest życiem paleotolog Mary Anning, kobiety z klasy robotniczej, która urodziła się w patriarchalnym społeczeństwie, w którym kobiety borykały się z wieloma problemami społecznymi ze względu na płeć i której osiągnięcia zostałyby docenione dopiero po kilku latach. lata później.

Spis treści

Dodaj komentarz