After online

After zalukaj opowiada o ułożonej dziewczynie Tessie, która rozpoczyna swoje wymarzone studia. Wszystko jednak się zmienia, gdy poznaje tajemniczego chłopaka. Film został nakręcony na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule. Powieść podbiła serca fanów na całym świecie i przyniosła wielką popularność jej autorce. After zalukaj obrazuje historię Tessy i Hardima. Dziewczyna jest bardzo grzeczną uczennicą. Właśnie dostała się na wymarzone studia i chce w stu procentach wykorzystać tę szansę. Wszystko jednak się zmienia, gdy Tessa poznaje tajemniczego Hardima. Chłopak jest typowym buntownikiem. Lubi olewać szkołę i skupiać się na niegrzecznych stronach naszego życia.

Spotkanie obu takich skrajnych temperamentów na pewno przyniesie wiele emocji. Młodzi studenci bez opamiętania zakochają się w sobie. Będą chcieli spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Ale jednak, czy dwie osoby z tak skrajnych światów mogą żyć razem? Odpowiedź poznacie oglądając ten film.

Reżyserką tego obrazu jest Jenny Gage. Kobieta nie ma dużego doświadczenia w tej branży. Do tej pory nakręciła tylko jeden film o tytule Cała ta panika. Produkcja ta jest o tyle ciekawa, bowiem dziewczyna zagrała w niej wszystkie role. Miejmy nadzieje, że After cały film również będzie tak oryginalny jak poprzedni film Pani reżyser.

Lubicie filmy bokserskie? Sprawdźcie Creed 2 Cały Film Zalukaj

After Cały Film

Na dużym ekranie zobaczymy przede wszystkim młodych aktorów. Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffin wspólnie wystąpią w głównych rolach. Na zwiastunie mogliśmy zobaczyć niesamowitą chemię miedzy aktorami. Jest to bardzo potrzebne w przypadku takich filmów, gdzie fabuła skupia się na miłości obojga ludzi.

After cały film jest naprawdę fajnym, młodzieżowym filmem, który opowiada przyjemną historię. Napisałem młodzieżowy, jednak ten film jest nie tylko dla nastolatków. Jak najbardziej mogą go obejrzeć każde pokolenie, bo fabuła jest naprawdę przyjemna. Produkcja ma w swoim repertuarze wiele zabawnych momentów, z których na pewno będziemy się śmiać do rozpuku. Podsumowując jest to luźny film. Idealny na odpoczynek i relaks po pracowitym dniu.

Spis treści

Dodaj komentarz