jak oglądać filmy online

Nowi mutanci cały film

Czas na coś zupełnie nowego. Jeżeli jesteście fanami X-menów to na pewno ten wpis wam się spodoba. Już teraz w kinach obejrzysz Nowi mutanci zalukaj w super rozdzielczości. Jest to całkowicie nowa historia, której nie widzieliście nigdzie indziej. Opowiada ona o losach totalnie innych bohaterów niż poprzednie części. Dodatkowo produkcja ta jest połączeniem horroru z filmem science-fiction. Także nawet fani grozy znajdą tutaj coś dla siebie.

jak oglądać filmy online

Josh Boone nakręcił ten film oraz napisał scenariusz. Reżyser w przeszłości stworzył takie znane filmy jak Gwiazd naszych wina oraz Bez miłości ani słowa. Oba tytuły zdobyły sporą popularność w świecie kinematografii. Nowi mutanci zalukaj opowiada o nastolatkach, którzy mają nadzwyczajne moce. Zostali oni zamknięci w pewnym ośrodku. W tym szpitalu dochodzi do wielu paranormalnych rzeczy i wkrótce bohaterowie postanowią się z niego wydostać.

Film jest dosyć niecodziennym połączeniem science fiction z horrorem. Jednak stanowi to pewną nowość, której nie mieliśmy okazji widzieć zbyt często. Osobiście uważam, że ten pomysł tchnie nowe życie jeżeli chodzi o filmy z mutantami. Projekt został stworzony przez studio Marvel, czyli potentata na rynku komiksowym.

Legendarna seria powraca na duże ekrany. Już teraz zobacz Pokemon: Detektyw Pikachu Cały Film Zalukaj

Nowi mutanci zalukaj

Na dużym ekranie zobaczymy przede wszystkim młodych aktorów. Wystąpią między innymi Charlie Heaton oraz Maisie Williams. Tę parę aktorską widzieliśmy w Grze o tron oraz w Stranger Things. Jestem bardzo ciekawy, jak sprawdzą się oni w nowej roli. Zwłaszcza, że nie mają dużego doświadczenia aktorskiego. Myślę jednak, że możemy spać spokojnie. Nowi mutanci cały film rozwiał wszystkie wątpliwości, które miałem.

Film jest naprawdę ciekawą pozycją na rynku horrorów. Bardzo mi się on podobał i na pewno będę do niego wracał o wiele częściej niż w przypadku innych filmów o mutantach. Nowi mutanci cały film otworzył całkowicie nową ścieżkę z tego uniwersum. Mam nadzieje, że zostanie ona godnie wykorzystana i prędko doczekamy się kolejnych produkcji o tej historii.

Spis treści

Dodaj komentarz